SEO / SEM Latvijā

SEO/SEM piedāvājums

SEO/SEM Latvijā

Izvēlies izdevīgāko SEO/SEM piedāvājumu!

Uzsākot sadarbību un izvēloties SEO Optimizācijas pakalpojuma modeli ar minimālo līguma termiņu 12. mēneši vai vairāk, Tev nebūs jāsedz nekādas papildus apmaksas, ne par seo auditu, ne mājas lapas optimizāciju, ne popularizēšanu interneta resursos. Visu darbību kopumu, kurš nepieciešams, lai panāktu augstus un stabilus rezultātus meklēšanas sistēmā, mēs veicam bez papildus apmaksām.

Mūsu Klienti maksā tikai par laika posmu, kad viņa mājas lapa tiek rādīta Google meklēšanas rezultātu pirmajā lapā vismaz zem viena no izvēlētajiem atslēgas vārdiem.


Instalē!

Tev ir jautājumi? Uzraksti!

 
 
 1. Atslēgvārdu skaits virzīšanai
 2. SEO audits
 3. SEO stratēģijas izstrāde
 4. Vietnes iekšējā optimizācija
 5. SEO copywriting
 6. SEO monitoring
 7. Google Analytics
 8. Google AdWords
  reklāmas kampaņa
 9. Windows 10 aplikācija par uzņēmumu

Standard
no 200 € / mēn.

 1. 5
 2. 100,00 € 0,00 €
 3. 200,00 € 0,00 €
 4. 500,00 € 0,00 €
 5. 150,00 € 0,00 €
 6.  
 7.  
 8. 30% atlaide

Professional
no 300 € / mēn.

 1. 15
 2. 100,00 € 0,00 €
 3. 200,00 € 0,00 €
 4. 500,00 € 0,00 €
 5. 150,00 € 0,00 €
 6. 90% atlaide


 

Piedāvājums ir spēkā parakstot līgumu ar minimālo līguma termiņu 12. mēneši vai vairāk.
Mēneša maksa atkarīga no izvēlētā atslēgvārdu skaita un konkurences pakāpes.
Cenas norādītas bez PVN.

 

Piedāvājuma priekšrocības

Google Analytics

Google Analytics konta izveidošana un koda ievietošana vietnē, dodot iespēju sekot līdzi vietnes statistikai. Pakalpojums tiek veikts SEO Optimum un SEO Professional pakalpojuma ietvaros.

Google Adwords

Vienreizēja Google AdWords reklāmas kampaņa 50 EUR apmērā SEO Professional pakalpojuma ietvaros.

Windows 10 aplikācija par uzņēmumu

Atlaide līdz pat 90%, atkarībā no izvēlētā SEO pakalpojuma varianta, mūsdienīgas informatīvās aplikācijas izveidei. Aplikācijā tiek prezentēta jaunākā informācija par uzņēmumu: jaunākie un/vai akcijas piedāvājumi, informācija no uzņēmuma bloga, sociālo mēdiju profīliem, kā arī filmas no YouTube un bildes no Flickr.
 
Aplikācija tiek veidota Windows 10 sistēmā un tiek sagatavota datoriem, planšetdatoriem un viedtālruņiem. Pastāv iespēja pasūtīt papildus aplikācijas versijas Windows 8 un Windows Phone 8 sistēmām. Aplikācijas standarta cena bez atlaides – 500 EUR + PVN (vienreizēja maksa par aplikācijas izveidi).
Gada abonements 100 EUR + PVN par aplikācijas uzturēšanu sistēmā (bezmaksas pakalpojums mūsu SEO pakalpojumu Klientiem).
Izmaiņas aplikācijā ir par papildus samaksu un tiek noteiktas atkarība no darba apjoma.

Instalē mūsu aplikāciju Windows 10
Instalē mūsu aplikāciju Windows 8/8.1
Instalē mūsu aplikāciju Windows Phone 8/8.1

Interneta mārketings ir plašs mārketinga metožu kopums, kas dod plašas reklāmas iespējas interneta vidē. Vienas no efektīvākajām interneta mārketinga metodēm ir SEO (Search Engine Optimization) jeb interneta vietnes optimizācija meklētājsistēmām, SEM (Search Engine Marketing) jeb mārketings meklētājsistēmās, kā arī sociālo mēdiju mārketings, e-mail mārketings, grafiskās un teksta reklāmas, u.c.

SEO un SEM

Interface Latvia savā darbībā koncentrējas uz SEO un SEM pakalpojumu sniegšanu, sasniedzot šajā nozarē augstus rezultātus. Piedāvājot SEO/SEM risinājumus, piemērojam tos konkrētā Klienta individuālām vēlmēm un iespējām. Interneta vietnes SEO optimizācija ir ilgtermiņa process, kas ir augsti efektīvs un izdevīgs ilgtermiņā. Savukārt Google AdWords reklāmas kampaņas ir vispiemērotākais reklāmas veids īstermiņa akcijām, kurās nepieciešams ir ātrs rezultāts.

SEO/SEM pakalpojumi dod sekojošas iespējas:

Interneta vietnes SEO optimizācija un meklētājsistēmu mārketinga risinājumi (piem. Google AdWords) izceļas ar augstu efektivitāti, jo tendēti uz tiem interneta lietotājiem, kuri aktīvi meklē konkrētus produktus un pakalpojumus. SEO un SEM nav tradicionālās reklāmas veids, kas visbiežāk ir negaidīta vai pat nevēlama (piem. televīzijas reklāma iemīļotās filmas starplaikā). Tā ir neuzspiesta reklāma, kuras mērķauditorija ir interneta lietotāji, kuri aktīvi meklē konkrētus produktus un pakalpojumus. Tātad šis reklāmas veids ir vēlams un pat gaidīts. Tieši tapēc SEO un SEM mārketinga metodes tiek uzskatītas par vienām no visefektīvākajām jaunu Klientu piesaistei.

Internets dod mums plašas reklāmas iespējas, svarīgi ir izvēlēties efektīvākās un atbilstošākās konkrētajam mērķim. Tāpēc izstrādājot konkrētā uzņēmuma mārketinga stratēģiju, apvienojam dažādus interneta mārketinga elementus. Mūsu mērķis ir sniegt tādus interneta mārketinga risinājumus, kuri sniegs konkrētu un pēc iespējas lielāku labumu mūsu Klientam.